Rýmařov Sokolovská ul. u Bahňáku, vedle sauny
+420 775 949 421
rene.gilg(zavináč)seznam.cz

O nás

Oddíl Jiu-Jitsu Sebeobrana Rýmařov byl založen v r. 2004 skupinou nadšenců, kteří se již několik let aktivně věnovali různým druhům bojových umění. Vedoucím oddílu je již od počátku René Gilg.

První tréninky probíhaly na gymnastických žíněnkách a filcových kobercích. Za přispění sponzorů jsme později zakoupili nové tatami. Zpočátku se tréninky konaly v tělocvičnách rýmařovských škol a až později si oddíl našel své místo v prostorách střediska volného času.

Dne 5.1.2007 jsme založili Občanské sdružení Sebeobrana Rýmařov a obdrželi registraci od Ministerstva vnitra.

Od 20.února 2008 jsme oddíl přemístili do vlastních cvičebních prostor na ulici Julia Fučíka budova SAUNY.

V současné době má náš oddíl kolem 20 cvičenců, kteří se pravidelně schází. Náš program se plně věnuje sebeobrannému systému Jiu-Jitsu. Dále aktivně spolupracujeme s federací WJJKO ,federací Watejitsu Ostrava.

Cílem federace je rozvoj sportu a především bojového umění Ju-Jitsu a jeho propagace. Federace proto zajišťuje a organizuje činnost jednotlivých oddílů v ČR, zabezpečuje metodické vedení trenérů, organizuje semináře a soustředění a umožňuje spolupráci s mezinárodními organizacemi World Ju-Jitsu Federation a World Ju-Jitsu Kobudo organization, jejichž je členem.

Kde se nacházíme ?

Rýmařov Sokolovská ul. u Bahňáku, vedle sauny.